برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پرستاری ارزیابی و بازنگری می گردد

در جلسه هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری مقرر شد فرایند ارزیابی و بازنگری برنامه آموزشی رشته پرستاری در مقطع کارشناسی شروع گردد، تا در زمان مقتضی به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده به اجرا درآید.

برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پرستاری ارزیابی و بازنگری می گردد

به گزارش خبرنگاران، جلسه کمیته ارزشیابی و برنامه ریزی رشته تکنولوژی اتاق عمل درمحل این دبیرخانه تشکیل شد و در این جلسه ضمن ارائه گزارش بازدید های اجرا شده از دانشگاههای علوم پزشکی مازندران، یزد و کرمانشاه در مقطع کارشناسی ارشد درخواست های تعدادی از دانشگاهها برای تاسیس رشته در مقطع کارشناسی مورد آنالیز نهاده شد.

همچنین در رابطه با موضوعات تقویت انجمن علمی دانشجویی اتاق عمل، برگزاری جلسه مدیران گروههای سراسر کشور همزمان با همایش کشوری دانشجویی اتاق عمل در آذر ماه97 و احتیاج سنجی برای بازنگری برنامه آموزشی رشته اتاق عمل در مقطع ناپیوسته، تبادل نظر انجام شد.

به گزارش دبیرخانه شورای علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، جلسه هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری در مهرماه 97 برگزار گردید. در این جلسه فرم اعتبار بخشی مراکز آموزش پرستاری که توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز تهیه شده بود مطرح و مقرر شد این برنامه و فرمهای مربوطه برای اعضاء به صورت کارگاهی ارائه شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 28 اسفند 1397 شناسه مطلب: 97

به "برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پرستاری ارزیابی و بازنگری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پرستاری ارزیابی و بازنگری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید