بازگشت مسلمان به تمرین در روزی که تکلیفش تعیین نشد

به گزارش خبرنگاران ، اکبر منتشلو ، انگار حاشیه های محسن مسلمان بازیکن ذوب آهن انتها ندارد. این بازیکن بعداز حاشیه هایی که در پرسپولیس داشت، از این تیم جدا شد و این در حالی بود که خیلی ها معتقد بودند او می تواند یاری حال این تیم در روزهای محرومیت پرسپولیس باشد. بااین وجود برانکو سرمربی پرسپولیس ترجیح داد بدون بازیکن بماند ولی مسلمان در تیمش به میدان نرود. باز هم باید گفت خیلی ها به برانکو ایراد گرفتند، اما ظاهراً حق با برانکو بود.

بازگشت مسلمان به تمرین در روزی که تکلیفش تعیین نشد

محسن مسلمان با حضور در ذوب آهن فرصت خوبی داشت تا دوباره توانایی هایش را در سکوت به نمایش بگذارد. اما او در اصفهان خوب پیش نرفت و در نهایت بازهم پای او به کمیته انضباطی این باشگاه باز شد و این درحالی بود که ذوب آهن در این روزها احتیاج شدیدی به او داشت. امید نمازی در باره شرایط این بازیکن می گوید: روز سه شنبه جلسه ای در کمیته انضباطی باشگاه در این خصوص برگزار گردید و بین او و سایر بازیکنان تفاوتی قائل نیستیم. بازیکن باید اصول را رعایت کند. هیچ تبعیضی در مسائل انضباطی نمی گذاریم و بازیکن باید حرفه ای رفتار کند. هنوز هم می گویم همه چیز به خود مسلمان باز می گردد. محسن باید بداند تلاشی که می نماید برای ما اهمیت دارد. تکلیف او به طور قطعی معین می گردد. او اشاره ای هم به جذب رحیم زهیوی و گلی که این بازیکن در دیدار با صنعت نفت آبادان به ثمر رساند، دارد: همانطور که قبلا گفته بودم دنبال مهاجمی بودم که بتواند انتظارات را برآورده کند. زهیوی هم توانست در اولین حضور خود با پیراهن ذوب آهن مثمرثمر ظاهر گردد. او در ثانیه های خاتمهی بازی، گل بسیار مهمی برای ما زد. تمرینات بازیکنان برای من مهم است و امیدوارم زهیوی بتواند خیلی زود خودش را با تیم جدیدش وفق دهد. نمازی در خصوص تمرینات تیمش اینطور شرح میدهد: در طول تعطیلات پیش رو تمرکز خود را برای حل مسائل فنی تیم به کار بسته ایم تا همانطور که شایسته ایم نتیجه بگیریم. مشکل گلزنی تیم باید هرچه زودتر حل گردد که به شخصه خوشبین هستم به زودی با تمریناتی که داریم این مشکل برطرف می گردد.

در حالی که نمازی امیدوار بود تکلیف محسن مسلمان بعداز جلسه کمیته انضباطی معین گردد، اما اینطور نشد. در جلسه کمیته انضباطی باشگاه که با حضور کلیه اعضای کمیته انضباطی باشگاه برگزار گردید، محسن مسلمان با ارائه مستنداتی پیرامون ترک اردو و تمرین تیم فوتبال ذوب آهن و سفر به تهران شرحاتی را برای اعضای کمیته انضباطی باشگاه اعلام کرد. در خاتمه این جلسه یک ساعته، مقرر شد که کمیته انضباطی باشگاه ذوب آهن پس از آنالیز شرحات و موارد ارائه گردیده توسط محسن مسلمان، رای خود را در چند روز آینده اعلام نماید. پس از خاتمه جلسه فوق، محسن مسلمان در جلسه تمرینی تیم فوتبال ذوب آهن در سالن وزنه باشگاه ذوب آهن حاضر شد و در کنار دیگر بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن و زیر نظر امید نمازی سرمربی این تیم به تمرین پرداخت.

با این اوصاف باید گفت هنوز وضعیت این بازیکن معین نیست و تمرینش با تیم احتمالاً مورد رضایت نمازی هم نباشد، چرا که او انتظار داشت بعداز جلسه کمیته انضباطی وضعیت خود معین گردد، اما حکم این کمیته در چند روز آینده اعلام خواهد شد، و شاید چیزی نباشد که نمازی انتظارش را داشته است.

11-590

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 15 بهمن 1397 شناسه مطلب: 70

به "بازگشت مسلمان به تمرین در روزی که تکلیفش تعیین نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت مسلمان به تمرین در روزی که تکلیفش تعیین نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید