بازدید هیئت اقتصادی کردستان عراق از موزه مردم شناسی خانه کُرد

هیئت اقتصادی اقلیم کردستان عراق به سرپرستی هوال ابوبکر استاندار سلیمانیه که مهمان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان بودند، از بخش های مختلف موزه مردم شناسی خانه کُرد سنندج بازدید کردند.

بازدید هیئت اقتصادی کردستان عراق از موزه مردم شناسی خانه کُرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، در این بازدید سید محسن علوی مدیر کل میراث فرهنگی استان، بخش های مختلف خانه کُرد را برای مهمانان معرفی و فرصتهای سرمایه گذاری در بخش های گردشگری و صنایع دستی در سطح استان را برای حاضرین تشریح کرد.

وی با بیان حمایت همه جانبه اداره کل میراث فرهنگی از سرمایه گذاران عراقی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کردستان ایران هستند، گفت: گردشگری و صنایع دستی بخشهایی است که سرمایه گذاری در آنها به هرنحوی مورد حمایت ما است.

در ادامه علوی با تشکر و قدردانی از حضور هیئت اقتصادی کشور عراق در کردستان، از آنها برای سفر مجدد به استان به منظور توسعه بیشتر همکاری های فی مابین، دعوت کرد.

پس از بازدید، مراسم اجرای موسیقی سنتی با حضور حسین فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، حشمت الله صیدی شهردار سنندج در محل خانه کُرد برای مهمانان خارجی اجراء شد که مورد استقبال مهمانان حاضر واقع شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 23 شهریور 1398 شناسه مطلب: 270

به "بازدید هیئت اقتصادی کردستان عراق از موزه مردم شناسی خانه کُرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید هیئت اقتصادی کردستان عراق از موزه مردم شناسی خانه کُرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید