امدادرسانی هلال احمری های قم به 3400 آسیب دیده در پاییز

خبرنگاران/قم معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از امدادرسانی این جمعیت به 3400 آسیب دیده در پاییز سال جاری خبرداد.

امدادرسانی هلال احمری های قم به 3400 آسیب دیده در پاییز

به گزارش خبرنگاران به نقل از هلال احمر استان قم، هادی سلیمی با اشاره به عملکرد سه ماهه مدیریتی عملیات امداد و نجات و خدمات ارائه شده قم از اول مهرماه امسال تا به امروز اظهار کرد: مجموع کل حوادث به وقوع پیوسته، 71 مورد شامل 2 مورد برف و کولاک، 51 مورد جاده ای، یک مورد خدمات حضوری و 10 مورد خدمات مناسبتی است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم اضافه کرد: همچنین در این مدت یک مورد سیل و آبگرفتگی و 6 مورد حوادث کوهستان گزارش شد.

وی بیان نمود: مجموع کل حادثه دیدگان، 3457 نفر است که در این باره شامل یک نفر در برف و کولاک و 153 نفر در حوادث جاده ای و یک نفر خدمات حضوری و 3254 نفر در خدمات مناسبتی است.

سلیمی اعلام نمود: همچنین در سیل و آبگرفتگی تعداد 35 نفر و حوادث کوهستان نیز 13 نفر نجات یافتند.

وی با اشاره به مجموع کل آسیب دیدگان شامل 3443 نفر بیان نمود: در برف و کولاک یک نفر و در حوادث جاده ای140 نفر دچار آسیب شدند و در خدمات حضوری یک نفر آسیب دیده و در خدمات مناسبتی3254 نفر حضور یافتند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: همچنین 35 نفر در سیل و آبگرفتگی و 12 نفر در حوادث کوهستان و یک نفر در برف دچار آسیب شدند.

وی اضافه کرد: مجموع کل نجات یافتگان شامل 3 نفر انتقالی و سرپایی است که در خدمات حضور نیز یک نفر و در خدمات مناسبی دو نفر و مجموع کل افراد اسکان داده شده یک نفر گزارش شد.

سلیمی بیان کرد: مجموع کل تیم های عملیاتی اعزام شده در پاییز 80 تیم و نیروهای عملیاتی 239 نفر و مجموع کل آمبولانس اعزام شده 17 دستگاه برای 3 مورد عملیات اطفاء حریق است.

وی بیان نمود: مجموع کل عملیات رهاسازی اجرا شده 40 مورد و میانگین زمان اطلاع رسانی حوادث جاده ای یعنی از زمان وقوع حادثه تا اطلاع به جمعیت،18 دقیقه است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: همچنین میانگین زمان حضور در صحنه عملیات حوادث جاده ای از اطلاع به جمعیت تا حضور در صحنه 18 دقیقه و 14 ثانیه و میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده ای از شروع تا سرانجام عملیات نیز 34 دقیقه و 12 ثانیه گزارش شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 22 بهمن 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 656

به "امدادرسانی هلال احمری های قم به 3400 آسیب دیده در پاییز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی هلال احمری های قم به 3400 آسیب دیده در پاییز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید