اقدام عجیب سرمربی تیم ملی فوتسال در دعوت از 2 بازیکن

سرمربی تیم ملی فوتسال با دعوت از دو بازیکنی که تیم نداشته و در لیگ برتر بازی نکرده اند، ابهاماتی ایجاد کرد.

اقدام عجیب سرمربی تیم ملی فوتسال در دعوت از 2 بازیکن

به گزارش خبرنگاران، اسامی 18 بازیکن هفته گذشته از سوی سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعلام شد تا اردوی تیم ملی از امروز (شنبه) در مرکز ملی فوتبال شروع و ملی پوشان برای شرکت در تورنمنت تبریز آماده شوند.

هر چند ناظم الشریعه اعلام نموده بازیکنان شاخص و باسابقه را به تیم ملی دعوت ننموده است اما در بین بازیکنانی که تیم ملی ب را تشکیل می دهند، نام بازیکنانی به چشم می خورد که تیم نداشته و در فصل جدید لیگ برتر به میدان نرفته اند.

حمیدرضا ره انجام بازیکن تیم فوتسال شهروند ساری که به دلیل مشکل خدمت سربازی اجازه بازی تا هفته ششم لیگ برتر را نداشت از سوی ناظم الشریعه در فهرست ملی پوشان قرار گرفته است اما مورد عجیب تر دعوت از یک بازیکن گمنام یعنی دانیال گیولی است که تا هفته پیش بدون تیم بود و به تازگی به تیم لیگ یکی نام آوران رسالت پیوسته است. با این حال لیگ یک هم هنوز شروع نشده و این مسابقات قرار است از پانزدهم شهریور استارت بخورد. بنابراین معین نیست کادرفنی تیم ملی در دعوت از این بازیکن چه ملاک و معیاری را در نظر گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
اخبار و مقالات مرتبط با "اقدام عجیب سرمربی تیم ملی فوتسال در دعوت از 2 بازیکن"

به گزارش خبرنگاران، علیرضا صالحی درباره اعلام رای نهایی در خصوص پرونده تخلف افشین پیروانی گفت: تحقیقات درباره پرونده افشین پیروانی به مراحل پایانی رسیده و تا چند روز آینده، حکم این پرونده را اعلام خواهیم کرد. هنوز هیچ حکمی صادر نکردیم و تا چند روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، در روز دوم از هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز جمعه تیم های سپاهان و ذوب آهن به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک زردپوشان به انتها رسید.

به "اقدام عجیب سرمربی تیم ملی فوتسال در دعوت از 2 بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اقدام عجیب سرمربی تیم ملی فوتسال در دعوت از 2 بازیکن

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید