اصغر حاجیلو: این طور نیست که بگویند چون استقلال هستید رایگان از زمین بهره ببرید!، در تهیه کوچک ترین امکانات هم مشکل داریم

اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: این طور نیست که چون ما باشگاه استقلال هستیم همه آستین شان را بالا بزنند و بگویند بفرمایید رایگان از زمین ما بهره ببرید.

اصغر حاجیلو: این طور نیست که بگویند چون استقلال هستید رایگان از زمین بهره ببرید!، در تهیه کوچک ترین امکانات هم مشکل داریم

به گزارش خبرنگاران، اصغر حاجیلو درباره مسائل زمین تمرین باشگاه استقلال گفت: هر باشگاهی در ابتدای راهش باید ساختار داشته باشد. هم استقلال و هم پرسپولیس باید دارای یک ساختار باشند. ما در گذشته چهار زمین تمرین داشتیم که سه زمین مان دارای موقعیت بسیار خوبی بودند و هیچ مسئله ای از این بابت نداشتیم. علاوه بر این پنج سالن ورزشی هم در اختیارمان بود تا در زمان بارش برف و باران بدون هیچ مسئله ای تمرینات مان را انجام دهیم، اما پس از مدتی این زمین ها از ما گرفته شدند.

وی اضافه نمود: همین الان هم اگر یکی از این زمین ها را به ما بدهند مشکل مان کاملاً حل خواهد شد. متأسفانه شهرداری زمینی به ما داده که دارای چمن مصنوعی است و مجبوریم این زمین را در اختیار تیم های پایه مان قرار دهیم، چون به دردمان نمی خورد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به این موضوع که شهرداری تهران یک زمین تمرین جداگانه به باشگاه استقلال و یک زمین دیگر هم به باشگاه پرسپولیس داده است، گفت: زمین خوب را در اختیار پرسپولیس قرار داده اند. البته من بابت این موضوع خوشحالم که حداقل آنها یک زمین خوب دارند، اما همان طور که گفتم زمین تمرین ما به دردمان نمی خورد. کمپ باشگاه استقلال هم بالای دو الی سه میلیارد تومان هزینه دارد تا به شرایط ایده آل برسد. حتی زمین شماره یک استادیوم آزادی هم اگر در هفته دو بازی در آن برگزار گردد، وضعیت ایده آل خود را از دست خواهد داد. این نشان می دهد که ساختار ما حتی در استادیوم آزادی هم درست نیست.

حاجیلو در ادامه مطرح نمود: با این وضعیت و با توجه به اینکه هزینه های ما روزانه است و بدهی های سه دهه قبل را هم با توجه به فشارهای AFC باید پرداخت کنیم نمی توانیم هزینه ای بابت تعمیرات کمپ باشگاه استقلال داشته باشیم. مدیریت باشگاه در این مدت ناچار شده است تمام پول هایی که به باشگاه تزریق می گردد را هزینه امور جاری کند، یعنی مدیران حتی نتوانسته اند یک نفس راحت بکشند.

وی که با برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره مصاحبه تند بازیکنان استقلال پس از تمرین روز گذشته این تیم و انتقاد از کیفیت چمن زمین تمرین آبی پوشان صحبت می کرد، گفت: بازیکنان حق دارند، اما فتحی هم نمی تواند مسائل باشگاه را یک به یک مطرح کند، از طرفی بازیکنان می خواهند زمین تمرین خوب داشته باشند. همان طور که می دانید زمین تمرین خوب در تهران کم است حتی در استادیوم آزادی هم نمی توان در هفته بیش از یک بار بازی انجام داد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه امیرحسین فتحی اعلام نموده است زمین تمرین صنایع دفاع به زودی در اختیار تیم استقلال قرار خواهد گرفت، گفت: بله، ما نامه استفاده از این زمین را هم دریافت نموده ایم و حتی وزیر ورزش هم نامه ای در این خصوص به وزیر دفاع نوشته است تا دستور استفاده ما از این زمین صادر گردد. همین الان هم من در حال رفتن به زمین شماره دو استادیوم آزادی هستم تا تمرین امروزمان را آنجا انجام دهیم. ما بدون زمین تمرین نیستیم، اما مسائل زیادی داریم. اینکه هر هفته بخواهیم زمین تمرین مان را عوض کنیم بازیکنان را اذیت می نماید.

حاجیلو در واکنش به اینکه باشگاه استقلال 50 روز زمان داشته است تا در تعطیلات نیم فصل زمین تمرین خود را معین کند، اما چرا این کار را انجام نداده است، گفت: این طور نیست که چون ما باشگاه استقلال هستیم همه آستین شان را بالا بزنند و بگویند بفرمایید رایگان از زمین ما بهره ببرید. ما در این مدت فقط دست مان به خدا نرسیده است و به همه رو زدیم. شما باید از نزدیک مسائل ما را ببینید. ما در تهیه کوچک ترین امکانات هم مشکل داریم. من نمی توانم الان همه چیز را بگویم، چون طرفداران ناراحت می شوند. من به خاطر بیماری ام به بیمارستان رفتم و با وجود اینکه از باشگاه طلبکارم، ولی تمام هزینه را از جیب خودم دادم.

وی در واکنش به ناراحتی بازیکنان استقلال نیز توضیح داد: من 47 سال در فوتبال حضور داشته ام و 20 سال آن را با پیراهن استقلال بازی نموده ام، یعنی زندگی ام را در این باشگاه گذرانده ام. بازیکن حرف بزند من درد او را می فهمم. الان هم حرف آنها را کاملاً متوجه می شوم. من 21 سال بدون پول بازی نموده ام و همه این مسائل را درک می کنم. بازیکنان حق دارند این حرف ها را بزنند. من نمی گویم حق با آنها نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 5 اسفند 1397 شناسه مطلب: 85

به "اصغر حاجیلو: این طور نیست که بگویند چون استقلال هستید رایگان از زمین بهره ببرید!، در تهیه کوچک ترین امکانات هم مشکل داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصغر حاجیلو: این طور نیست که بگویند چون استقلال هستید رایگان از زمین بهره ببرید!، در تهیه کوچک ترین امکانات هم مشکل داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید