اسکله خدماتی بندر سیراف توسعه می یابد، ساخت اسکله سنگی جدید

به گزارش خبرنگاران، حسن منتظرتربتی عصر چهارشنبه در آئین افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در بندر سیراف گفت: امروز شاهد اجرای پروژه نوسازی و توسعه اسکله پایانه صادراتی سیراف هستیم.

اسکله خدماتی بندر سیراف توسعه می یابد، ساخت اسکله سنگی جدید

وی با اشاره به نقش بسیار مهم این پروژه در برطرف تنگنای صادراتی میعانات گازی از این اسکله اعلام نمود: با اجرای این پروژه میعانات گازی پالایشگاه فجر جم با اطمینان بیشتری صادر می گردد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اشاره به نقش این پروژه در بهبود خدمات دهی در این حوزه اضافه نمود: این عملیات با توجه به فرسودگی اسکله قدیم پایانه صادراتی میعانات گازی شرکت پالایش گاز فجرجم انجام می گردد.

وی احداث اسکله جدید برای پایانه صادراتی میعانات گازی را ضروری دانست و اضافه نمود: توسعه اسکله خدماتی بندر سیراف نیز در دستور کار قرار گرفته و اسکله موجود توسعه یافته و اسکله سنگی جدید ساخته می گردد.

تربتی با اشاره به انجام این پروژه در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت ملی گاز ایران در شهر سیراف اعلام نمود: اعتبار این پروژه 200 میلیارد ریال است که در مدت 18 ماه اجرا می گردد.

وی با بیان اینکه کوشش گردیده تا در سیراف محیط خوبی برای ذی نفعان ایجاد کنیم، اضافه نمود: اسکله جدید شرایط خوبی را برای ماهی گیران، پهلو دریافت کشتی ها و نیز تسهیل تجارت فراهم می سازد.

در این مراسم سه پروژه اسکله خدماتی بندر سیراف، ابنیه جدید پایانه صادراتی شرکت پالایش گاز فجرجم و پست پشتیبان 132 کیلوولت فازهای یک تا 3 پارس جنوبی افتتاح و کلنگ زنی شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 5 بهمن 1397 شناسه مطلب: 65

به "اسکله خدماتی بندر سیراف توسعه می یابد، ساخت اسکله سنگی جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکله خدماتی بندر سیراف توسعه می یابد، ساخت اسکله سنگی جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید