استقلال و پرسپولیس در صدر خشن ترین تیم های لیگ نوزدهم

به گزارش خبرنگاران، قبل از برگزاری بازیهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، 5 هفته از مسابقات لیگ برتر سپری شد که در انتها هفته پنجم سپاهان و تراکتور هر کدام با 11 امتیاز در رده های اول و دوم جدول قرار گرفته اند.

استقلال و پرسپولیس در صدر خشن ترین تیم های لیگ نوزدهم

در این 5 هفته گذشته از لیگ برتر، داوران 113 بار دست به جیب شده اند که 106 بار از کارت زرد و 7 بار از کارت قرمز استفاده کرده اند.

آبی پوشان تهران با دریافت 13 کارت زرد و 4 کارت قرمز پر کارت ترین تیم مسابقات هستند. 7 بازیکن و یک مربی استقلال در جریان دیدارهای این تیم باعث شدند تا داوران 17 بار از کارتهای رنگی شان استفاده کنند.

پرسپولیسی ها نیز 11 بار توسط داوران جریمه شخصی شده اند که در هر 11 مورد داوران از کارت زرد خود استفاده کرده اند. پرسپولیس با این تعداد کارت یکی از تیم های پرکارت لیگ است و 8 بازیکن این تیم دریافت کننده این تعداد کارت بوده اند.

سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، علیرضا بیرانوند، وحید امیری و بشار رسن 8 بازیکن اخطاری سرخ پوشان هستند.

علی کریمی، فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، شیخ دیاباته، عارف غلامی، داریوش شجاعیان و مرتضی تبریزی 7 بازیکن استقلال هستند که 16 بار از داوران کارت های زرد و قرمز گرفته اند.

بازیکنان تیم گل گهر نیز با دریافت 9 کارت زرد از تیم های پر کارت مسابقات هستند و وجه تشابه آنها با پرسپولیس این است که آنها هم 8 بازیکن اخطاری دارند.

پرسپولیس و گل گهر هر کدام با داشتن 8 بازیکن اخطاری، دارای بیشترین بازیکن اخطار بگیر هستند و استقلال به همراه ماشین سازی هر کدام با 7 بازیکن کارت بگیر در رده های بعدی قرار می گیرند.

در پنج هفته گذشته از لیگ برتر دو سرمربی از داوران کارت قرمز گرفته اند. رضا مهاجری سرمربی نساجی و استراماچونی سرمربی استقلال مربیان اخراجی در این هفته ها هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 12 آبان 1398 شناسه مطلب: 423

به "استقلال و پرسپولیس در صدر خشن ترین تیم های لیگ نوزدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس در صدر خشن ترین تیم های لیگ نوزدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید