احسان حدادی: خستگی در تنم ماند؛ چون توقع مدال داشتم، در المپیک می توانم نتیجه بهتری بگیرم

احسان حدادی، ملی پوش پرتاب دیسک گفت: از حضور در فینال مسابقات دوومیدانی قهرمانی دنیا راضی هستم، ولی توقعم در فینال خیلی بیشتر بود.

احسان حدادی: خستگی در تنم ماند؛ چون توقع مدال داشتم، در المپیک می توانم نتیجه بهتری بگیرم

به گزارش خبرنگاران، احسان حدادی پس از بازگشت از مسابقات دوومیدانی قهرمانی دنیا در قطر که با کسب رتبه هفتمی همراه بود، گفت: در وهله اول خدا را شکر از این موضوع خوشحالم که به ورزش حرفه ای برگشتم و این بازگشت به شکلی بود که همه از من توقع مدال دنیای دارند. خیلی ها می گفتند که احسان نمی تواند حتی در مسابقات آسیایی شرکت کند، اما الان تقریباً دو سال است که به طور مداوم در لیگ الماس شرکت می کنم.

وی اضافه کرد: دو سال قبل در مسابقات دنیای 2018 در رده پانزدهم قرار گرفتم و چهار سال قبل در رقابت های 2015 نیز در رده 25 ایستادم. همچنین در المپیک ریو در رده 25 قرار گرفتم. سال جاری بعد از هشت سال به فینال مسابقات قهرمانی دنیا رسیدم؛ فینالی که خیلی متفاوت بود، چون خیلی از قهرمانان بزرگ و مدال آوران دنیا و المپیک به فینال نرسیدند. حتی قهرمان دوره قبل نیز دوازدهم شد.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا ادامه داد: رقابت سختی بود، هر چند که رکوردها بالا نبود. خیلی امیدوار بودم که نتیجه خوبی بگیرم. البته به خاطر سفرهای زیاد و عدم تمرکز کامل مک ولکینز روی تمریناتم و اینکه دیر برای قرارداد با او اقدام شد و او نیز با چینی ها قرارداد بست، کمی از تمرینات عقب افتادم.

حدادی گفت: در مجموع از حضور در فینال راضی هستم، ولی توقعم در فینال خیلی بیشتر بود. من در این مدت همه کار انجام دادم و مثل یک ورزشکار حرفه ای زندگی کردم. زور دیشبم همین بود. از همین امروز تمریناتم را آغاز می کنم. یکسری کارهای درمانی دارم که انجام می دهم و با قدرت برای المپیک 2020 جلو می روم. فکر می کنم در المپیک می توانم نتیجه بهتری بگیرم، چون یک پروسه را طی نموده ام.

پرافتخارترین ورزشکار ایران در تاریخ بازی های آسیایی در خاتمه مطرح کرد: ان شالله همین تیم باشیم و با قدرت بتوانیم کار کنیم. واقعاً خستگی در تنم ماند، چون توقع مدال داشتم تا خستگی ام تمام گردد. به هر حال خستگی را به در می کنم و به جلو می روم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 13 آبان 1398 شناسه مطلب: 426

به "احسان حدادی: خستگی در تنم ماند؛ چون توقع مدال داشتم، در المپیک می توانم نتیجه بهتری بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حدادی: خستگی در تنم ماند؛ چون توقع مدال داشتم، در المپیک می توانم نتیجه بهتری بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید