آمار اکرت در 45 دقیقه: 2 پاس کلیدی و 5 دوئل موفق

اکرت در 45 دقیقه ای که در زمین حضور داشت آمار خوبی به نام خود ثبت کرد. یک شوت در چهارچوب، 2 پاس کلیدی، 6 پاس با دقت 85 درصد و همچنین 5 دوئل موفق و یک تکل پیروز، حاصل حضور یک نیمه ای دنیس در زمین بود.

آمار اکرت در 45 دقیقه: 2 پاس کلیدی و 5 دوئل موفق

به گزارش خبرنگاران ، نام دنیس اکرت را وقتی شنیدیم که او پرچم ایران را در پروفایل صفحه شخصی اش در اینستاگرام قرار داد. مهاجمی که پدرش ایرانی است و برای سلتاویگو در لیگ اسپانیا بازی می نماید. از آن به بعد بود که اخبار اکرت را پیگیری کردیم و به او و شرایطش در لالیگا پرداختیم.

درباره او بیشتر بدانید، با گزارش های امیر اسدی از ایران ورزشی:

هدیه به کی روش، کشف جدید از لالیگا: مهاجم سلتاویگو با اصالت ایرانی

1220 کامنت، اکرت را فراری داد

اما آخرین خبر از اکرت، بازی 45 دقیقه ای او مقابل سویا است. سلتا در هفته هشتم لالیگا میهمان سویا بود که با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد. سرمربی آرژانتینی سلتا، وقتی این تیم با نتیجه یک بر صفر از حریف قدرتمند خود عقب بود تصمیم به استفاده از اکرت گرفت و او را بین دو نیمه جانشین پیونه سیستو کرد. مهاجمی اهل اوگاندا و البته تیم ملی دانمارک که سومین فصل حضور در سلتا را سپری می نماید.

اکرت در 45 دقیقه ای که در زمین حضور داشت آمار خوبی به نام خود ثبت کرد. یک شوت در چهارچوب، 2 پاس کلیدی، 6 پاس با دقت 85 درصد و همچنین 5 دوئل موفق و یک تکل پیروز، حاصل حضور یک نیمه ای دنیس در زمین بود. او در انتها بازی نمره خوب 7 را دریافت کرد تا برای حضور در ترکیب ثابت سلتا در بازی های آینده بخت بیشتری داشته باشد.

سلتا از8 بازی 10 امتیاز گرفته و در صندلی دهم جدول رده بندی ایستاده. اکرت هم در 5 باری که به ترکیب سلتا رسیده، 88 دقیقه در زمین بوده اما گلی به ثمر نرسانده است. البته این احتمال وجود دارد که دنیس از بازی بعد مقابل آلاوز به ترکیب ثابت سلتا برسد و مورد توجه آنتونیو ماتیجویچ قرار بگیرد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 25 بهمن 1397 شناسه مطلب: 74

به "آمار اکرت در 45 دقیقه: 2 پاس کلیدی و 5 دوئل موفق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار اکرت در 45 دقیقه: 2 پاس کلیدی و 5 دوئل موفق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید