آرش رضاوند: فقط 4 باشگاه می توانند برای جذب بازیکن هزینه نمایند، تیم مان تقویت نشود با مشکل روبرو می شویم

آرش رضاوند، هافبک بازیساز تیم فوتبال سایپا گفت: برای نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر و جنگیدن در سه جبهه، احتیاج به جذب بازیکن داریم و اگر تیم مان تقویت نشود با مشکل روبرو خواهیم شد.

آرش رضاوند: فقط 4 باشگاه می توانند برای جذب بازیکن هزینه نمایند، تیم مان تقویت نشود با مشکل روبرو می شویم

آرش رضاوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره وضعیت سایپا برای نیم فصل دوم گفت: ما تمرینات را طبق برنامه جلو می بریم. با اینکه تعطیلی لیگ برتر طولانی است، ولی باید با این شرایط کنار بیاییم. مسئله مهم در مورد تیم ما این است که در سه جام درگیر هستیم و باید برای نیم فصل دوم تقویت شویم. قطعاً اگر این اتفاق رخ ندهد با مشکل روبرو خواهیم شد. ما در این فصل قلی زاده را از دست دادیم و مهدی ترابی هم که از تیم مان جدا شد. رحیم زهیوی هم در ابتدای فصل رفت. به تمام اینها مصدومیت بازیکنان را هم اضافه کنید که واقعاً مشکل ساز است.

وی در واکنش به اینکه سایپا هنوز نتوانسته است بازیکنی را جذب کند، توضیح داد: پیدا کردن بازیکن خوب در نیم فصل سخت است و هیچ تیمی حاضر نمی گردد بازیکنان باکیفیت خود را به تیم های دیگر بدهد. در این شرایط فقط قدرت مالی یک تیم می تواند تأثیرگذار باشد و تیم ما هم مثل خیلی از تیم ها قدرت مالی بالایی ندارد. در لیگ ایران فقط چهار باشگاه سپاهان، تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال می توانند برای جذب بازیکن هزینه نمایند، در این شرایط کار تیم هایی مثل سایپا واقعاً سخت است. امیدوارم در نهایت چند بازیکن خوب به تیم ما اضافه شوند.

هافبک تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا مسائل مالی بازیکنان سایپا حل شده است یا خیر، گفت: متأسفانه هنوز مشکل حل نشده است و مسئولان باشگاه قول داده اند که حق و حقوق بچه ها پرداخت گردد. ما فقط 30 درصد از قراردادهای مان را گرفته ایم و امیدوارم باشگاه هر چه زودتر مسائل را رفع کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 106

به "آرش رضاوند: فقط 4 باشگاه می توانند برای جذب بازیکن هزینه نمایند، تیم مان تقویت نشود با مشکل روبرو می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرش رضاوند: فقط 4 باشگاه می توانند برای جذب بازیکن هزینه نمایند، تیم مان تقویت نشود با مشکل روبرو می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید