آذرنیا: جذب رضاییان را نه تأیید می کنم و نه تکذیب، جام حذفی نزدیک ترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان است

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی اخبار مربوط به حضور رامین رضاییان در این تیم را نه تأیید کرد و نه تکذیب.

آذرنیا: جذب رضاییان را نه تأیید می کنم و نه تکذیب، جام حذفی نزدیک ترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حسن آذرنیا در حاشیه مراسم قرعه کشی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور که در آن تراکتورسازان حریف صنعت نفت آبادان شدند، گفت: جام حذفی جام شگفتی هاست. شانس ما هم این بود که اکثر تیم های لیگ برتری با تیم های لیگ دسته اولی بازی می نمایند، اما ما با تیم لیگ برتری دیدار خواهیم کرد. امیدوارم هر چه که خیر است، پیش بیاید و در جام حذفی هم موفق عمل کنیم.

وی ادامه داد: نزدیک ترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا، همین جام حذفی است. ما هم محکم عمل می کنیم. امیدوارم در حد نام تراکتورسازی، عملکرد موفقی داشته باشیم و سهمیه آسیا را به دست بیاوریم.

سرپرست تیم تراکتورسازی در پاسخ به پرسشی در مورد هدف گذاری این باشگاه گفت: ما تیم خوبی داریم و مربی بزرگی را آوردیم. به نظر من، رنسانسی در فوتبال ایران رخ داده و دوست داریم در ماراتن لیگ هم خوب عمل کنیم. هدف باشگاه، کسب مقام قهرمانی پس از چندین سال است. آخرین بار تراکتورسازی در جام حذفی قهرمان شد و پیش از این جام، از این مهم محروم بود. امیدوارم بتوانیم خواسته طرفداران تیم خود را برآورده کنیم.

آذرنیا درخصوص جذب سه کاپیتان تیم ملی و صحبت هایی مبنی بر جذب رامین رضاییان توضیح داد: گروه ویژه ای از سمت مالک باشگاه تشکیل گردیده و این گروه، بازیکنان جذب گردیده را پس از اتمام کار و امضای قرارداد به ما معرفی می نمایند. در مورد رامین رضاییان نمی توانم اظهارنظر کنم و این موضوع را نه تأیید می کنم، نه تکذیب.

وی در خصوص اینکه مسئولان باشگاه سپاهان گفته بودند تراکتورسازی 500 هزار یورو برای رضایت نامه به باشگاه المپیاکوس پرداخت نموده است، گفت: باشگاه سپاهان این را از کجا می داند؟ از این پول ها در کار نبوده و نخواهد بود. باشگاه سپاهان این صحبت ها و اعداد را برای خودش منتشر نموده است! از این اتفاقات نیفتاده است. در این فوتبال، هر کسی، هر چه می خواهد می گوید! این موضوع در اختیار ما نبوده و گروه ویژه ای قرارداد بسته اند، اما چنین اتفاقی رخ نداده است.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی درباره جذب برونو آلوز، مدافع وسط اهل کشور پرتغال توضیح داد: ما بازیکن پرتغالی جذب نکردیم و هر کسی که چنین صحبتی نموده، شایعه است. کمیته ای وجود دارد که کارهای جذب بازیکن را بررسی می نماید. آنها پس از امضای قرارداد، بازیکن جذب گردیده را به ما معرفی می نمایند.

آذرنیا در پاسخ به پرسشی در مورد مشکوک بودن پیروزی تراکتورسازی مقابل ماشین سازی، به ثمر رسیدن دو گل در 12 دقیقه و انتقال هری فورستر به جمع ماشین سازان گفت: ما در این بازی موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم به گل برسیم. هم روی کاغذ و هم مطابق عملکرد بازیکنان مان، پیروزی حق ما بود. با توجه به بررسی کادر فنی، ما احتیاج به مدافع میانی داریم و اعضای کادر فنی برای جذب مدافع ایرانی که خواسته کادر فنی تراکتورسازی را برآورده کند، به جمع بندی نرسیدند. به همین دلیل یک بازیکن خارجی (فورستر) را فرستادیم تا یک مدافع وسط خارجی جذب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آذر 1397 بروزرسانی: 3 آذر 1397 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 41

به "آذرنیا: جذب رضاییان را نه تأیید می کنم و نه تکذیب، جام حذفی نزدیک ترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذرنیا: جذب رضاییان را نه تأیید می کنم و نه تکذیب، جام حذفی نزدیک ترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید